Juniorky bez bodu

22.08.2017

FC TJ Oravský Podzámok  3 : 8  FC Union Nové Zámky

Od začiatku zápasu naše dievčatá ukazovali peknú hru a v 25. minúte už vyhrávali 1:0 po góle Kurčinovej. Dievčatá z Nových Zámkov nevedeli nájsť recept na prekonanie našej pevnej obrany na čele s Červeňovou a my sme už v 30. minúte viedli 2:0 keď sa najlepšie v súperovej šestnástke zorietovala Kubernátová a v zakončení sa nemýlila. V prvom polčase ešte hosťujúce hráčky znížili na 2:1 po chybe našej obrany.

Do druhého polčasu sme nastupovali s niekoľkými zmenami v zostave, Červeňovú nahradila Krivačková a Bakaľovú nahradila Vajdiarová. Súperky boli však nabudené a odhodlané otočiť stav zápasu. To sa im aj začalo dariť, keď za 10 minút nám strelili 4 góly a položili nás na lopatky. V 60. minúte za domáce hráčky skórovala Vajdiarová, ktorá ukázal, že nielen v ženskej súťaži je najrýchlejšia. Do konca zápasu sme inkasovali ešte 3 góly a Nové Zámky si tak so skóre 8:3 odniesli tri body.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky