Ženy s prvou výhrou

13.09.2017

FC TJ Oravský Podzámok 7:1 TJ KOVO Beluša

Na domácej pôde sme nastupovali s jasným cieľom zvíťaziť a získať tak prvé body do tabuľky. Za svojím cieľom sme si išli hneď od začiatku, keď už v 10. minúte otvorila skóre Simanová. V hre sme nepoľavili, súpera dotlačili a do polčasu sme pridali góly: 2 Murínová a jeden Čierniková. Druhý polčas mal podobný priebeh. Najskôr zvýšila na 5:0 Vajdiarová, na toto zareagovali hráčky z Beluše a po jednej z mála akcií strelili gól na 5:1. To však nezastavilo rozbehnutú Murínovú, keď po nádhernej strele zaznamenala hetrik. V závere zápasu si hráčky z Beluše strelili vlastný gól a tak zápas skončil jasným výsledkom 7:1.

ZOSTAVA: Holubčíková (G)-  Bocková (64´ Gáborová), Krivačková, Červeňová, Loneková- Múdra (46´ Dopaterová) , Čierniková, Šurinová (67´ Vranová), Murínová (C),- Vajdiarová, Simanová (64´ Kubernátová)

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky